Labdarúgás

2015. október 28.

Újabb Hörpintők siker

Október huszonharmadikán reggel, egy tucat csapat jelent meg az utolsó idei kispályás labdarúgó tornára a Thököly iskolában. A végén olyan csapat örülhetett, amely már egyszer nyert az idén.

Rekordnevezéssel zajlott le az utolsó kispályás torna. Kedvező időjárás fogadta a csapatokat a kora reggeli nevezésnél. A tucat résztvevő között voltak természetesen visszatérő csapatok a most először résztvevők között.

Az utolsó tornára tizenkét csapat jött össze

A szervezők három négycsapatos csoportot alakítottak ki, ahonnan hatan jutottak a két középdöntő csoportba. Onnan a helyezések alapján, az elsők a döntőzhettek, a második helyezettek a bronzmeccset vívhatták.

A fináléba a Hörpintők jutottak be veretlenül (öt győzelem) és impozáns gólkülönbséggel (15-3), valamint a THF (két győzelem, két döntetlen, egy vereség, 10-6-os gólkülönbség). Az alapszakasz után, a döntőben is nyert a Hörpintők.

A Hörpintők így a májusi sikerük után, másodjára nyertek tornát az idén.

JEGYZŐKÖNYV

Készült:          2015. október 24.

Helye:             Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Tárgy:            2015. Október 23-i ünnepi szabadtéri kispályás labdarúgó torna

Rendező:        Polgármesteri Hivatal Önkormányzati Iroda

A torna szervezője, lebonyolítója: Bogádi Imre

A torna lebonyolítása: 12 felnőtt csapat nevezett a tornára. Az alapszakaszban 3 csoportban körmérkőzéses rendszerben dőltek el a helyezések, a körmérkőzések után az alapszakasz első és második helyezettjei 2 csoportban elődöntőztek, a két győztes játszott  a torna győzelemért, a másodikak „a bronz”helyezésért játszottak.

12.00 EREDMÉNYHÍRDETÉS

Díjazás: A torna 4 legjobb csapata 1 db futball-labda ajándékot kapott, melyet a torna végi ünnepélyes eredményhirdetésen vehettek át.

Szerencsére most sok csapat jelent meg, a legtöbb nagyszerűen és jól felkészülten, összeszokottan játszott. Voltak kifejezetten színvonalas és izgalmas mérkőzések. Sportszerűtlenség nem volt, sérülés nem történt.