Labdarúgás

2015. június 2.

Hétközi forduló

A Magyar Kupa megyei selejtezőjének döntője miatt, az érintett egyesületek bajnoki mérkőzéseit hét közben, szerdán bonyolítják le.

HSE – Balmazújváros június 3. 18 óra

November végén találkozott a két csapat, a balmazújvárosiak otthonában. Akkor a nyolcadik volt a Balmazújváros, míg harmadik a HSE. A tét az volt, hogy győzelem esetén a dobogón telel együttesünk.

Butor Csaba, Oláh Zoltán és Mester Márk góljaira csak egy válasz érkezett a túloldalról, így valóban harmadikként zárta az őszt a HSE.

A bajnokság utolsó mérkőzését eredetileg hétvégén rendezték volna. Ám a Magyar Kupa megyei döntője miatt, előrehozták a találkozót holnapra. A tét most is ugyanaz, mint ősszel.

A HSE jelenleg harmadik, míg a Balmazújváros hetedik. A mieink győzelme esetén, biztos a bronzérem. Döntetlennél és vereségnél figyelni kell a Hajdúsámson csapatának Monostorpályi elleni eredményét szombaton. De erre gondolni sem merünk…

16. POLGÁRI VSE 29 1 3 25 39 130 -91 1
A Nagyhegyes KSE és Ebes KKSE csapataitól 4-4, a Téglási VSE és a Polgári VSE csapataitól 5-5 pont levonva.