Labdarúgás

2015. május 29.

A bajnokin és a kupában már sikerült

A HSE ősszel hazai pályán a bajnokin, tavasszal idegenben a kupában győzte le kétszer eddig a Nagyhegyes csapatát. A bajnoki bronz miatt, harmadszor is sikerülnie kell.

Nagyhegyes KSE – HSE május 30. szombat 17 óra

vezeti: Tatár Imre (Butt Tamás, Horváth Gábor)

Nem volt olyan rég, amikor a két gárda összecsapott egymással. Igaz, az a Magyar Kupa megyei selejtezőjében volt. Akkor 4-1-es szoboszlói siker volt a vége.

És szoboszlói győzelem volt ősszel, a bajnokság a tizennegyedik fordulójában. Akkor viszont nem rúgott gólt a Nagyhegyes a Sport utcában. 4-0-ra nyert a HSE.

A HSE a harmadik helyen várja a fordulót, míg a Nagyhegyes a hetedik. A mieink hét meccse veretlenek, bár a múlt héten csak gólnélküli döntetlenre voltak képesek a Nyíradony ellen.

A hegyesiek 4-2-re kaptak ki Derecskén legutóbb. Előtte tizenhárom mérkőzésen voltak veretlenek. A csapat erejét mutatja, hogy döntetlenre voltak képesek a Sárrétudvari, a DEAC és a Hajdúsámson ellen is.

Amennyiben nem győz csapatunk holnap, akkor a bronzérem sorsa már nem csak a mieink játékától függ az utolsó körben.

16. POLGÁRI VSE 28 1 3 24 38 119 -81 1

A Nagyhegyes KSE csapatától 1, az Ebes KKSE csapatától 4, a Téglás VSE és a Polgári VSE csapataitól 5-5 pont levonva.