Labdarúgás

2015. május 27.

A bagosiak szóhoz sem jutottak

A HSE II már mindenféle teher nélkül léphetett pályára. A bajnoki cím már zsebben volt, csak a tavaszi nyitány miatt lehetett visszavágni a Hajdúbagosnak.

A bajnokság egyik fájó momentuma volt, amikor a tavaszi nyitányon a Hajdúbagos megtréfálta játékosainkat, s 2-2-es döntetlent harcolt ki.

Előtte is az egyik legkeményebb ellenfél volt a sorozatban, hiszen az első mérkőzésen elért 4-2-es HSE II siker, az ősz legszorosabb eredménye volt.

Dóró Krisztián nem csak a kapuját őrizte, ezúttal gólt is szerzett (fotó: hsefoci.info)

Most aztán, amikor már a tét sem nyomta a mieink vállát, meg lehetett mutatni, hogy ki is az úr a bajnokságban. És a HSE mezesek meg is mutatták.

Igaz az első negyvenöt percben még nem mutatkozott meg az eredményben a két csapat közötti hatalmas különbség, tekintve, hogy csak 2-0 volt az állás.

A szünet után viszont, már sorra jöttek a gólok. Egy tizenegyegyes erejéig Dóró Krisztián is előremerészkedett, s ha már ő végezte el a büntetőt, akkor fel is iratkozott a góllövőlistára.

Kiss Zoliék sima mérkőzésen bizonyították, hogy miért is nyerték meg a bajnokságot.

Jegyzőkönyv

HSE II – Hajdúbagosi SE 8-0 (2-0)

vezette: Zámbó Tamás (Török Zoltán, Kertész Ferenc)

A HSE II összeállítása: Dóró Krisztián – Sándor István, Dér István, Képíró Ákos (Székely Imre 66’), Hajdú Róbert, Harsányi Zsolt (Kállai Péter Gyula 71’), Vágner Ferenc (Gyökeres Imre 74’), Kiss Zoltán (Kunkli Zsolt 55’), Dankos János, Mezei Norbert, Pongor Sándor. Vezetőedző: Kiss Zoltán.

A Hajdúbagosi SE összeállítása: Szilágyi Attila – Kovács Róbert, Lovász Lajos, Kovács Tamás, Péntek Zsolt, Belme Benjámin, Keserű Zoltán, Olajos László, Nagy Tamás, Kovács József Gábor, Faragó Gyula. Vezetőedző: Péntek Ferenc.

Góllövők: Harsányi Zsolt (5’ és 60’), Dér István (38’), Hajdú Róbert (47’), Pongor Sándor (66’ és 77’), Dóró Krisztián (75’), Kállai Péter Gyula (87’).

Sárga lap: Dér István (23’), Mezei Norbert (24’) és Lovász Lajos (20’).